KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová

Mierová 12
98201 Tornaľa

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová

Intermet:
Telefón: 047 / 501 12 58, +421 475 011 258, +421 475 011 259, +421 475 011 260
FAX: 047 / 501 12 59
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Tornaľa, Mierová