KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova

Kukučínova 451
92901 Dunajská Streda

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova

Intermet:
Telefón: 031 / 551 52 76, +421 315 515 276, +421 315 516 114, +421 315 516 115, +421 315 516 153
FAX: 031 / 551 61 15
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Dunajská Streda, Kukučínova