KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná

Uhoľná 1
01001 Žilina

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná

Intermet:
Telefón: 041 / 503 31 01, 041 / 503 31 02, +421 415 033 101
FAX: 041 / 503 32 01
správa poistenia
041 / 503 31 15, 041 / 503 31 14
ag150prv@koop.sk
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Žilina, Uhoľná