KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska

Strojárska
06901 Snina

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska

Intermet:
Telefón: 057 / 762 24 77, +421 577 621 121
FAX: 057 / 762 24 77
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Snina, Strojárska