KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná

Hlavná 116
07901 Veľké Kapušany

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná

Intermet:
Telefón: 056 / 638 49 06, +421 566 384 906
FAX: 056 / 638 49 06
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Veľké Kapušany, Hlavná