KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu

KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu

Adresa KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu

Generála Svobodu 1069/4
95801 Partizánske

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov.

Pobočky KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu

Kontakt KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu

Intermet:
Telefón: 038 / 749 75 00, +421 387 497 501, +421 387 497 500, +421 387 497 502
FAX: 038 / 749 75 00
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poistovna, a.s. Vienna Insurance Group, Partizánske, Generála Svobodu