KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska

Pekárska 1171/10
92601 Sereď

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska

Intermet:
Telefón: 031 / 789 96 87, +421 317 899 687
FAX: 031 / 789 96 87
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Sereď, Pekárska