KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie.

poslať správu
poslať správu
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála

Adresa KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála

G. Košťála 181
97271 Nováky

Univerzálna poisťovacia spoločnosť - dôchodkové poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, cestovné poistenie. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - povinné zmluvné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - cestovné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - havarijné poistenie, životné poistenie, poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov. Univerzálna poisťovacia spoločnosť - poistenie motorových vozidiel, dôchodkové poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti pre občanov i podnikateľov, životné poistenie, cestovné poistenie.

Pobočky KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála

Kontakt KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála

Intermet:
Telefón: 046 / 546 19 59, +421 465 461 959
FAX: 046 / 546 19 59
SlovakiaTrade > Obchodné služby > Poistenie > Cestovné poistenie > Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group > KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Nováky, G. Košťála